Українського політв’язня Кремля Балуха перевели до тюремної лікарні й обстежили
Незаконно засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха, після кількох місяців утримання в штрафному ізоляторі колонії, перевели до тюремної лікарні, де він пройшов медичне обстеження.
Про це заявив єпископ Апостольської православної церкви (АПЦ) Росії Григорій Міхнов-Вайтенко, який відвідав Балуха, повідомляють «Крим.Реалії».
За словами Міхнова-Вайтенка, результати обстеження поки не відомі.
Він також повідомив, що Балух перебуває один у лікарняній палаті тюремної лікарні, його переведенню сприяла уповноважена з прав людини у Тверській області Надія Єгорова. Єпископ АПЦ зазначив, що Єгорова запропонувала Балуху перевести його в лікарню, і український активіст погодився.
«Виглядає він, треба сказати, загалом, непогано. Але, знову ж таки, ми все ділимо на обставини. Зрозуміло, що не курорт... Але, в будь-якому разі, це перепочинок зараз — тижнів зо два, а то і три, я сподіваюся, все ж таки він пробуде (в лікарні), це вже непогано. Тому що без вікон, без світла в ШІЗО, в якому він майже три місяці був... А тут, загалом, досить велика палата, з високою стелею, з вікнами на зелень. Тут йому буде, принаймні, трохи краще. Настрій у нього хороший, бадьорий. Він не здався і здаватися не збирається», — сказав єпископ.
Він висловив сподівання, що уповноважений з прав людини в Тверській області продовжить стежити за станом Балуха.
Раніше повідомлялось, що посольство США в Україні закликало владу Росії терміново надати Балуху необхідну медичну допомогу.
Нагадаємо, що Володимира Балуха утримують у в’язниці на території РФ з березня минулого року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
2
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
2
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі