Українського політв’язня Володимира Балуха сильно побили в СІЗО у Сімферополі
Про це розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, передає «Гордон».
За його словами, 14 вересня, в камеру до Балуха зайшов зайшов начальник СІЗО Сергій Бережной та інші співробітники. Вони, у грубій формі, вимагали навести лад у камері. Між ними і політв’язнем виникла перепалка, після якої його повели до «ями» (карцеру).
«Після перепалки його повели »на яму«, але по дорозі завели в каптьорку, почали вимагати, щоб став на коліна. Він навідріз, в жорсткій формі, відмовився. За це його поклали на підлогу, надягли наручники ззаду, за спиною і побили. Били по печінці, по спині та голові», — розповів Чийгоз.
«Поки його били, так звані »козли« (ув’язнені, що відкрито співпрацюють з адміністрацією ізолятора чи колонії) зробили прибирання в камері, а працівниця СІЗО сфотографувала вже прибрану камеру. Що це означає? Зазвичай, коли в камері роблять прибирання і фотографують — це або тому, що хтось з Москви зажадав знімки, або »гості« приїдуть, тобто, якесь важливе начальство, якому треба показати, що Балух міститься в нормальних умовах», — розповів Чийгоз.
Заступник голови Меджлісу розповів, що у Балуха, після побиття, сильно болять печінка і голова. Лікар його не оглядав, а адвокат і захисники потраплять до нього лише 15 вересня, якщо їх допустять.
Балуха, в окупованому Криму, засудили до п’яти років колонії та грошового штрафу, через, нібито, знайдені в його селі боєприпаси і вибухівку. Активіст 19 березня оголосив голодування.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
Коментарі