Українського військового засуджено за крадіжку бронетранспортера
Викрадений бронетранспортер і зброя були повернуті до військової частини
У січні 2025 року військовий, який проходив службу на посаді водія спецтехніки, самовільно залишив військову частину у Сумській області. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ДБР
Під приводом заправки бронетранспортера військовий виїхав на БТРі з території частини, прихопивши з собою автомат, та попрямував додому на Полтавщину.
Подолавши кількасот кілометрів дорогами загального користування, він залишив БТР на узбіччі поблизу села і пішов спати до лісосмуги.
Працівники ДБР спільно з військовою службою правопорядку та СБУ затримали дезертира, а викрадений бронетранспортер і зброя були повернуті до військової частини.
Суд визнав військового винним у дезертирстві та викраденні військової техніки, вчинених в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 408, ч. 4 ст. 410 КК України), та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У Києві пʼяний водій BMW збив двох велосипедистів, один - загинув (ВІДЕО)
- У Генштабі спростували інформацію про звільнення Сирського та Гнатова
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
Найчитаніше
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Коментарі
7 рочків тюрми і все-таки живим може залишитися!