Українському політв’язню Олегу Сенцову вручать нагороду у Польщі

RIAN_2684656.HR_.ru_
RIAN_2684656.HR_.ru_

Український режисер та ексбранець Путіна Олег Сенцов буде гостем 17-го Міжнародного кінофестивалю «Tofifest» у Торуні. Там йому вручать нагороду «Золотого ангела» за «творчу нескореність». Режисер теж візьме участь у відкритій громадській зустрічі. Про це інформує «Польське радіо».

«За попередні роки не було кінорежисера, про якого говорили би частіше. Олег Сенцов став символом нових, тривожних часів, у яких артисти за свою нескореність платять високу ціну», — написали організатори кінофестивалю.

Нагадаємо, торік Європейський парламент нагородив Олега Сенцова Премією Сахарова, якою удостоюють тих, хто бореться за права та свободу людини.

Нагороди за «творчу нескореність» під час «Tofifest» отримають також, зокрема, польські кінорежисери Павел Павліковський, Аґнєшка Голланд, а Кшиштоф Ґльобін отримає «Золотого ангела» за життєве творче досягнення.
17 Міжнародний кінофестиваль Tofifest пройде 19–27 жовтня.

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року Олег Сенцов був одним із повернутих у рамках обміну російських злочинців з України на українських військовополонених з РФ.