Українських провідників-міжнародників впіймали на контрабанді
Під час прикордонного контролю міжнародного поїзда Одеса–Перемишль, офіцери польської прикордонної служби (SG) пункту пропуску в с. Медика, виявили два випадки контрабанди, винуватцями яких були провідники міжнародного потягу Одеса–Перемишль. Про інцидент пише видання Rzeszow.wyborcza.pl.
За інформацією місцевої прикордонної служби (Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej), у першому випадку контрабанди, який трапився 28 серпня цього року, було заангажовано п’ятеро провідників: четверо чоловіків та жінка у віці 24–56 років. Під час огляду, офіцери помітили, що українці намагаються відійти від складу разом із великими пакетами. Як з’ясувалося, там було близько 600 пачок сигарет без польських акцизних марок.
Схожа історія трапилася менше ніж через тиждень: 6 вересня, під час перевірки поїзда, прикордонники затримали трьох жінок-провідничок того ж маршруту, які, також, намагалися вивезти торби, наповнені сигаретами (близько 700 пачок).
В обох випадках контрабандисти з української залізниці визнали свою вину та добровільно взяли на себе відповідальність за правопорушення.
Порушникам заборонено в’їзд на територію держав Шенгену на рік.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі