Український інститут національної пам’яті у "YouTube" започаткував серію освітніх роликів "ІстФакт"

Screenshot_2
Screenshot_2

Відеоролики проєкту Українського інституту національної пам’яті «ІстФакт» мають на меті популяризувати українську історію через емоційне, яскраве, динамічне, але водночас без зайвого пафосу відео, докладно переповідаючи малознані сюжети часів Української революції. Про це повідомляє «АРМІЯINFORM».

Формат проєкту — 5-хвилинні відеоролики у стилі «запитання-відповіді» з поєднанням прямої мови спікера й відеоряду (хроніка, інфографіка, анімація, карти, світлини, відео з реконструкцій історичних подій, моушн-графіка).

У першому випуску «ІстФакту» відомий спікер, історик Володимир В’ятрович, розкаже, чому у військового перевороту така дивна назва, як за одну ніч можна було взяти під свій контроль ціле місто, чому Львів треба було захоплювати і чи в України точилася війна з Польщею?

Наступні відеоролики розкажуть про тризуб як державний герб УНР, історію створення «Щедрика», бій за Вознесенськ, кримську операцію Петра Болбочана та про хорунжого Армії УНР і першого патріарха Київського і всієї України Мстислава.