Український льотчик удруге отримав "повітряний оскар" у Польщі як найкращий пілотажник (фото)

57
57

Підполковник Юрій Булавка, льотчик першого класу 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, отримав одну з найважливіших нагород у галузі авіації в польському місті Гдиня.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Як зазначається, в Україну льотчик повернувся зі спеціальним призом «Cumulus» («Кумулус») за найкращий пілотаж на літаку-винищувачі Су-27, який він продемонстрував під час минулорічного авіаційного показу «Gdynia Aerobatic 2019».

«Заступник командира з льотної підготовки 831 бригади тактичної авіації повітряного командування »Центр« Повітряних Сил ЗС України підполковник Юрій Булавка вразив своїм виступом публіку польського авіаційного показу, який відбувався впродовж 16–18 серпня 2019 року. На його виступ з’їхалися прихильники авіації з усієї Європи, а колеги з інших країн не стримували свого захоплення від виконання фігур вищого пілотажу, які на інших літальних апаратах важко відтворити», — повідомили у Міноборони.

Статуетки «повітряних оскарів» («Cumulus»), як називають свої призи організатори, вручили п’ятий раз поспіль кращим авіаційним спортсменам, пілотам, пілотажним групам, а також фотографам. За підсумками голосування під час міжнародного авіаційного опитування «Cumulus-2019», яке розпочалось 1 грудня 2019 року, було визначено переможців у спортивних, авіаційних і спеціальних категоріях, а також в окремій категорії «Cumulus Extreme».