Український військовослужбовець помер в Польщі на лікуванні
Помер ветеран ООС, уродженець Прикарпаття, 45-річний Гладій Микола Васильович. Про це в мережі повідомив глава союзу учасників АТО Калуського району Івано-Франківської області Олександр Соколовський.
Як повідомили у консульстві, ветеран проходив лікування в одній з польських лікарень. Про дату похорону буде повідомлено згодом.
«Сумна звістка надійшла з українського консульства в Польші, там на чужині в лікарні помер учасник АТО/ООС ( 53 ОМБр) Гладій Микола Васильович 18.12.1973 р. н. уродженець Довгого Войнилова (Верхнянського ОТГ). Про дату і час похорону усіх повідомимо. Картковий рахунок 5168 7573 7835 2316 Винник Оксана (рідна сестра Миколи)», — йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі