Український нардеп впевнений, що путін ударить по Раді
За його словами, якщо під час засідання парламенту, туди прилетить ракета — законодавчого органу в Україні більше не буде
Удар російської терористичної армії по будівлі Верховної Ради — це тільки питання часу та до такого розвитку подій потрібно бути готовим, оскільки Україна може стати недієздатною державою. Про це висловився у програмі «Говорить Великий Львів» в ефірі телеканалу NTA народний депутат та секретар Комітету ВРУ з питань нацбезпеки Роман Костенко.
«Я впевнений, що в них це [удар по Раді] в планах є. І це питання часу, коли вони це зроблять, і ми маємо бути до цього готові. Я говорив в парламенті, що ми маємо мати запасні варіанти, де ми можемо проводити засідання», — сказав він.
За його словами, якщо під час засідання парламенту, туди прилетить ракета — законодавчого органу в Україні більше не буде, зважаючи на кількість мажоритарників, яких ніким буде замінити.
«Ніхто не зможе ані воєнний стан продовжити, ані якісь закони прийняти, мобілізацію оголосити. І більше, скажімо так, країна стане недієздатною», — додав Костенко.
varta1.com.ua: Новини
У Генштабі ЗСУ розповіли про ситуацію у Куп'янську
Вихід із трубопроводу, який ворог використав для переміщення особового складу до Куп’янська, перебуває під контролем українських захисників.
У ЄС хочуть запровадити жорсткіші правила видачі віз для росіян
ЄС розірвав угоду про спрощення візового режиму з Росією у вересні 2022 року
Зеленський заявив, що російський дрон 50 хвилин літав у Румунії
Сьогодні Румунія піднімала бойову авіацію через російський дрон у її повітряному просторі.
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі