Українці скаржаться на пробеми з заходом у "Приват24": що сталося
У роботі ПриватБанку трапився збій. Зокрема, деякі користувачі не можуть скористатися сервісом «Приват 24». Про це свідчить сайт "Приват 24", інформує «OBOZREVATEL».
Онлайн-банкінг при спробі авторизуватись на сайті відображає помилку 500 Internal Server Error (вказує на те, що сервер зіткнувся з несподіваною проблемою, яка завадила йому виконати запит).
Водночас, клієнти «ПриватБанку» відзначають, що мобільний додаток сервісу працює без проблем.
Також деякі користувачі відзначали, що їм вдалося зайти в «Приват24» не напряму, а за допомогою інших посилань. Наприклад, цього.
Представники «ПриватБанку» в коментарі виданню підтвердили, що технічних труднощів зі входом у систему немає. У клієнтській підтримці порекомендували користувачам, у яких виникли проблеми, видалити кеш і куки в браузері. Після цього потрібно спробувати авторизуватися ще раз.
Нагадаємо, що раніше «ПриватБанк» попереджав, що в ніч на суботу, 4 вересня, призупинить свою роботу. Зокрема, клієнти не могли здійснювати фінансові операції з 1:00 до 6:00 години ранку.
Тоді тимчасово не працювали транзакції по картках, «Приват24» для фізосіб та бізнесу, LiqPay, мережа банкоматів, терміналів та POS-терміналів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі