Українці за кордоном потрапили у страшну аварію, одна людина загинула (ФОТО)
Дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками, з участю українців, трапилася у неділю, 9 грудня, у Словенії. Неподалік містечка Мурска-Собота перекинулися два мікроавтобуси на українській реєстрації, які через Словенію їхали у напрямку Угорщини. Внаслідок аварії, одна людина загинула, ще кілька отримали травми.
Про це повідомляє словенський портал «24ur.com» . Як зазначають у виданні, на трасі Помур’є спочатку в аварію потрапив пасажирсько-вантажний мікроавтобус “Мерседес Спринтер” на українській реєстрації.
За попередніми даними, причиною аварії називають тріснуту шину.
За хвилину на місце події прибув ще один мікроавтобус “Мерседес Спринтер” на українській реєстрації.
Однак, водій другого мікроавтобуса допустив зіткнення з попереднім, у результаті чого обидва мікроавтобуси перекинулися.
Внаслідок аварії, загинула 63-річна громадянка України. Ще троє пасажирів отримали травми. За цим фактом ДТП словенські правоохоронці проводять розслідування.
У соціальних мережах повідомляють що, мікроавтобусами, які потрапили в аварію, українські заробітчани поверталися з Італії додому.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі