Українцям у жовтні нарахували 125 млн грн “Національного кешбеку”
Накопичено за жовтень
У загальному українці отримали за жовтень 125 млн грн, що в три рази більше, ніж було у вересні.
Про це заявила міністерка економіки України Юлія Свириденко.
На 31 жовтня вже 3 мільйони громадян оформили 3,2 мільйона карток з програмою “Національний кешбек”.
“Виплата коштів, накопичених споживачами за жовтень, відбудеться в кінці листопада на картку для виплат “Національний кешбек”. Щоб отримати кошти вчасно, потрібно активувати цю картку в Дії. Це зробили 1,9 мільйони громадян”, – зазначила міністерка.
Читайте також: У ДТП на РІвненщині загинув житель Львівської області
За даними Свириденко, напередодні держава здійснила виплату кешбеку за вересень, в результаті чого українці отримали 37,2 млн грн.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
- Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
Коментарі