Українців з рейсу "Доха–Київ" таки відправили на примусову обсервацію
Евакуйовані з Балі українці, які прибули до «Борисполя» рейсами зі столиці Катару Дохи, після довгого вмовляння нарешті погодилися на обов’язкову двотижневу обсервацію.
Про це заявив прессекретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко, повідомив «Обозреватель».
За словами Демченко, ще годину три назад залишалося близько 50 осіб, які відмовлялися. Але потім їх кількість зменшилася до 30 і тепер всі погодилися на цей крок.
Зі свого боку міністр інфраструктури Владислав Криклій виступив перед пасажирами «проблемного» рейсу «Доха - Київ», заявивши, що обсервація — принципова, а з можливих поступок назвав тільки те, що готель в Пущі-Водиці теж буде безкоштовним.
"Розумію, що незручно, розумію, що несподівано і, напевно, ми пізно поінформували. Приношу свої вибачення від імені влади. Спробуємо це все максимально полегшити і зробити простіше, але вступні поки такі" ,— сказав він на відео, яке опублікував «Telegram»-канал «Коронавірус онлайн».
Криклій підкреслив, що такі жорсткі заходи вживаються тому, що в країні «у вигляді гіперболи» зростає кількість заражених коронавірусів.
Нагадаємо, що сьогодні частина пасажирів рейсу відмовилася покидати літак через примусову обсервацію.
Одна з пасажирок рейсу також опублікувала гнівні відео, в яких критикувала дії влади, спрямовані на дотримання норм всеукраїнського карантину.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львівській області рятувальники допомогли підліткам, які опинилися посеред озера
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
Коментарі