Україну знову накриє пил: коли очікувати «брудні дощі»

З пустель Середньої Азії

В Україні упродовж 27 – 28 травня очікується надходження пилу з пустельних районів Середньої Азії. Внаслідок цього можливе незначне погіршення дальності видимості та ймовірність слабковиражених «брудних» дощів. Крім того, в країні збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це повідомляє синоптик Ігор Кібальчич на Meteoprog.

За його словами, ця пилова буря може призвести до:

  • помутніння неба;
  • незначного погіршення дальності видимості;
  • слабковиражених «брудних» дощів.

Читайте також: раніше у квітні на Миколаївщині випав «брудний» дощ

«У зв'язку зі значним дефіцитом опадів у більшості областей країни збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки (V клас)... погодні умови будуть визначатися впливом поля підвищеного атмосферного тиску та повітряною масою середньоазіатського походження. Поступово ближче до вихідних, атмосферний тиск знизиться, що призведе до більш нестійкої погоди з дощами та грозами, які будуть мати локальний характер. », - зазначає синоптик.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині