«Укренерго» почало планові та аварійні відключення: де не буде світла

Також будуть діяти й екстрені аварійні відключення в окремих областях

У компанії НЕК «Укренерго» попередили про планові, а також аварійні відключення зранку 7 листопада, які триватимуть з 6:00 години і до кінця доби у 7 областях, а також Києві. Про це повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго» у «Telegram».

«Енергомережа країни ще досі не може відновити повноцінну роботу після терористичних атак росії. У частині регіонів нам доводиться запроваджувати відключення, щоб уникнути перевантаження високовольтної інфраструктури. Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав — це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів», — йдеться в повідомленні.

Відповідно світла не буде сьогодні у:

  • Києві:
  • Київській області;
  • Чернігівській області;
  • Черкаській області;
  • Житомирській області;
  • Сумській області;
  • Харківській області;
  • Полтавській області.

Також будуть діяти й екстрені аварійні відключення в окремих областях. Їх запроваджуватимуть «Обленерго» у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки.

У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше. 

Також українцям пояснили, чому не у всіх вимикають світло.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни