Укргідрометцентр повідомив, якою буде погода у вересні
Найпрохолодніше буде на заході
Наразі, в Україні потепління очікувати не варто. Про це в коментарі «РБК-Україна» сказала заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.
Температура на більшій частині країни не підніметься вище 20 градусів.
«До середини місяця погода буде все ж вереснева, осіння з деякими коливаннями температури. Максимальні температури будуть в межах 15–20 градусів, на півдні до 23–25 градусів», — сказала вона.
Нічна температура буде нижчою — від 5 до 10 градусів, на півдні і сході — 8–13 градусів, на узбережжі морів — до 15–16 градусів. Найпрохолодніше буде на заході й півночі.
В Україні вже відчувається осінь, «тому що температурний фон 15–18 градусів».
«До кінця місяця на півночі і заході температур вище 25 градусів вже не буде. А на півдні і сході ще можуть бути такі температури», — спрогнозувала Голеня.
Нагадаємо, на заході країни загиблому воїну прийшла повістка з вимогою з’явитись до військкомату.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Україна відправила дрони та експертів для захисту баз США у Йорданії
- Україна не відмовиться від Донеччини заради миру, - Зеленський
- На Східному напрямку загинув командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України Олександр Довгач
- Президент України підписав закон про відстрочку для військових за «контрактом 18–24»
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
Найчитаніше
- На Львівщині підозру отримали голова міськради, керівник відділу та постачальник
- Під час виконання бойового завдання загинув Герой зі Львівщини Олег Глущак
- Увага! На Львівщині безвісти зникла жінка
- На Львівщину на щиті повертається воїн Роман Шот
- У Львові молодий чоловік загинув внаслідок падіння з вікна
Коментарі