Укргідрометцентр попередив про заморозки
У низці областей України в середу, 13 травня, очікуються заморозки. Про це інформує агенство «Інтерфакс», з посиланням на Укргідрометцентр.
Зокрема, заморозки прогнозують у Західних областях.
«Уночі, 13 травня, у західних областях заморозки в повітрі 0–3 °С (ІІ рівень небезпеки, помаранчевий); у північних і центральних областях, окрім Дніпропетровської, заморозки на ґрунті 0–5 °С (І рівень небезпеки, жовтий)», — йдеться в повідомленні Укргідрометцентру.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- «Я молодший за Путіна, це важливо», - Зеленський
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині 29 людей госпіталізували після відвідування Буковелю
Коментарі