«Укрзалізниця» анонсувала запуск нового маршруту зі Львова
Курсуватиме вже з 28 лютого
Укрзалізниця анонсувала новий дизель-поїзд № 802/801 який курсуватиме за напрямком Львів–Тернопіль–Чернівці–Коломия. Старт відбудеться 28 лютого. Про це повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці» у «Facebook».
Графік руху поїзда:
Відправлення зі Львова о 07:17 год, з Тернополя о 09:10 год, а з Чернівців о 13:33 год.
Прибуття до Коломиї буде о 14:34 год.
Відправлення з Коломиї о 16:03 год, з Чернівців о 17:12 год, з Тернополя о 21:38 год.
Прибуття до Львова о 23:27 год.
Відстань від Чернівців до Львова поїзд долатиме трохи більше ніж за 6 годин та сполучатиме обласні центри Галичини та Буковини з містами Чортків, Заліщики, селищем Кострижівка, станцією Стефанешти та іншими населеними пунктами.
Маршрут обслуговуватиме комфортабельний тривагонний поїзд ДПКр-3 2021 року виробництва.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі