"Укрзалізниця" призначила додатковий швидкісний поїзд Київ – Львів на період зимових свят
Додатковий потяг курсуватиме 24, 26, 27 грудня та 2, 8 січня з Києва до Львова й у зворотному напрямку
На період свят "Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди, які з'єднають Київ і західні регіони України.
Про це повідомили у пресслужбі УЗ.
Повідомляється, що швидкісний поїзд №777/778 вирушатиме з Києва 24, 26, 27 грудня, а також 2 та 8 січня о 06:51, прибуваючи до Львова о 13:23.
У зворотному напрямку зі Львова відправлення заплановане на ті ж дати о 14:10 з прибуттям до Києва о 20:10.
Курсуватиме двоповерховий електропоїзд Skoda, який забезпечить комфортну подорож для пасажирів. Квитки вже доступні для придбання через застосунок "Укрзалізниці", на офіційному сайті, у чат-ботах та касах вокзалів.
Читайте також: Україна зможе подати заявку на сертифікацію курсів військової освіти за стандартами НАТО
Окрім цього, "Укрзалізниця" призначила додаткові поїзди на зимові свята за іншими напрямками, зокрема:
- Поїзд №291/292 Київ – Львів, який курсуватиме 20, 21, 22, 27, 28, 29 грудня, а також 3, 4, 5 січня.
- Поїзд №159/160 Київ – Трускавець, відправлення з Києва 23, 24, 30, 31 грудня.
- Поїзд №168/167 Одеса – Львів, який курсуватиме 21, 22, 23, 28, 29, 30 грудня, а також 4, 5, 11, 12 січня.
УЗ рекомендує пасажирам заздалегідь планувати свої подорожі та придбати квитки на обрані дати, оскільки під час святкового періоду спостерігається підвищений попит на залізничні перевезення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі