"Укрзалізниця" запускає нові потяги до моря
«Укрзалізниця» продовжує призначати нові поїзди до моря з різних регіонів України. Наразі, на черзі — два потяги, обидва з яких курсуватимуть до Генічеська, інформує пресслужба «УЗ».
З 3 червня курсуватиме потяг № 204/190 сполученням Кривий Ріг, Дніпро–Генічеськ. Він зручно відправлятиметься з Кривого Рогу по непарних числах о 18:50 год, курсуватиме через Нікополь, Запоріжжя, Мелітополь та Новоолексіївку, прибуватиме до узбережжя о 3:40 год.
У зворотному напрямку потяг № 189/203 курсуватиме з 6 червня. Він вирушатиме з Генічеська о 22:57 год та прибуватиме до кінцевої зупинки о 7:43 год.
Також «Укрзалізниця» запускає потяг № 231/232 сполученням Івано-Франківськ–Генічеськ. Він курсуватиме з 5 червня по непарних числах, відправлятиметься з Івано-Франківська о 14:42 год та прибуватиме до Генічеська о 17:50 год наступного дня.
У зворотному напрямку потяг № 232/231 курсуватиме по парних числах. Він вирушатиме з Генічеська об 11:20 год, прибуватиме до Івано-Франківська о 13:08 год наступного дня, курсуючи через Новоолексіївку, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Козятин, Шепетівку та Львів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі