Умєров заявив, що Україна має план війни на 2024 рік

Наразі деокупували 50% нашої території

Українські захисники вже пройшли першу і другу лінії оборони окупантів, і зараз знаходяться перед третьою. Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров в інтерв'ю FoxNews.

«Ми деокупували 50% нашої території, ми перемагаємо Росію на нашій землі, повернули територію, звільнили її. І зараз у нас є план на 2024 рік», - сказав він.

Умеров додав, що стратегічно перемогою для України буде вихід на кордони 1991 року − включаючи Крим, Донбас і Чорне море, відповідно до міжнародно визнаних кордонів.

На запитання ведучого, чи можливе якесь врегулювання, якщо війна триватиме роками, Умеров зазначив, що всьому цивілізованому світу має бути соромно, якщо він не може себе захистити від авторитарного режиму.

«Це буде продовжуватися і знищувати демократію. Вони вважають, що Україна і українці не повинні існувати», - додав Умеров.

Україна хоче бути частиною НАТО і «говорити з ним однією мовою». Тому всі розрахунки на наступний рік, закупівлі та планування операцій будуть проходити відповідно до стандартів Альянсу.

Читайте також: Німеччина хоче скоротити свої внески на закупівлю зброї для України.

Крім того, відповідаючи на запитання ведучого про те, чому президент Володимир Зеленський скасував свій виступ на запланованому секретному брифінгу в Сенаті США, Умеров зазначив, що в Україні триває війна, і ситуація постійно змінюється.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також