Унікальна евакуація: пораненого воїна доправили з Донеччини до Львова за 20 годин
Раніше подібні евакуаційні операції займали майже три доби
Вперше в історії української медицини було проведено цільову повномасштабну евакуацію пораненого військового на відстань майже 1500 кілометрів — від Донеччини до Львівської області. Ця безпрецедентна операція зайняла лише 20 годин, що є справжнім рекордом. Раніше подібні евакуаційні маршрути займали до трьох діб (72 години). Про це повідомили в Об'єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України «Лють».
Боєць Бригади «Хижак» отримав тяжке поранення внаслідок удару ворожого FPV-дрона. Вибух спричинив миттєву ампутацію та масивну кровотечу, що вимагало негайної реакції.
Під ворожими обстрілами бойові медики «Хижака» оперативно надали пораненому тактичну медичну допомогу та евакуювали його до передового хірургічного відділення. На цьому етапі фахівці медичної служби «Щит життя» стабілізували стан захисника.
Після стабілізації розпочалася унікальна логістична операція, внаслідок якої бійця перевезли через усю країну. У бригаді наголосили, що «від моменту поранення до безпечної операційної минуло лише 20 годин».
Тепер захисника чекає тривале лікування, реабілітація та подальше сучасне протезування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Президентські вибори в Україні можуть відбутися навесні 2027 року - Подоляк
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
Коментарі