Уникаючи наїзду на собаку, у Трускавці травмувався мотоцикліст
35-річного мешканця м. Дрогобич госпіталізували з діагнозом: «Політравма, перелом лівого стегна, перелом правої плечової кістки». Дорожньо-транспортна пригода трапилася, 2 жовтня, о 09:15 год., на вул. Сагайдачного, у місті Трускавець. Про це сповіщає прес-служба НПУ Львівщини.
Попередньо, поліцейські з’ясували, що 35-річний мешканець Дрогобича, керуючи мотоциклом та намагаючись уникнути наїзду на собаку, застосував екстренне гальмування, у результаті — не впорався з керуванням, після чого мотоцикл впав на нього.
Мотоцикліста госпіталізували в реанімаційне відділення з діагнозом: «Політравма, перелом лівого стегна, перелом правої плечової кістки».
Наразі, правоохоронці з’ясовують обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі