Упродовж цього тижня у Личаківському районі Львова ремонтуватимуть 23 вулиці: перелік
Водіїв транспорту просять врахувати цю інформацію
Цього тижня, від 29 липня, ремонтні бригади будуть проводити поточний ремонт дорожнього покриття на квартальних вулицях. Відтак водіїв приватного транспорту просять врахувати це при плануванні поїздок. Про це пише Львівська міська рада.
«Протягом останніх двох місяців у нашому районі проводили поточний ремонт дорожнього покриття на магістральних вулицях. Зокрема на вул. Пасічній та Дж. Вашингтона. Відтак цього тижня роботи будуть відбуватися вже на бічних, квартальних, вулицях. Ремонтні роботи будемо проводити струменево-ін'єкційним методом за допомогою машини MADPATCHER», - повідомив голова Личаківської районної адміністрації Юрій Лукашевський.
Так, цього тижня у Личаківському районі Львова ремонтні роботи відбуватимуться на:
- вул. Черемшини – вул. Банаха – вул. Вахнянина – вул. Погулянка.
- вул. К. Левицького – вул. Конопницької – вул. Тершаковців.
- вул. Димитрія Яреми – вул. Смольського.
- вул. Опришківська – вул. Кордуби – вул. Заклинських – вул. Старознесенська.
- вул. Новознесенська.
- вул. Тарнавського – вул. Самійленка.
- вул. Олени Теліги – вул. Аральська – вул. Азовська – вул. Родини Крушельницьких- вул. Олеся - вул. Коциловського – вул. Переяславська.
Нагадаємо, від 22 липня у Галицькому районі Львова перекрили вулицю через ремонт дороги
Личаківська РА просить водіїв приватного транспорту врахувати цю інформацію, та взяти до уваги, що ці роботи можуть спричинити тимчасові незручності та потребу об’їхати місце виконання ремонту. Водночас фахівці наголошують, що такі роботи є необхідними для того, щоб ліквідувати ямковість та унеможливити подальше руйнування дорожнього полотна.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі