Упродовж місяця окупанти «загубили» по Бєлгородській області 20 боєприпасів, - Міноборони Британії

Інциденти з аварійним сходженням боєприпасів з російських літаків на власній території вказують на системну проблему

ФОТО: ілюстративне

З березня по квітень 2024 року росіяни “втратили” на території Белгородської області 20 боєприпасів. Йдеться про сходження боєприпасів з літаків рф, які летіли атакувати цілі в Україні. Про це йдеться у повідомленні Міноборони Великої Британії, пише «Євпопейська правда».

Розвідка згадує серію випадків сходження боєприпасів з російських літаків, які мали летіти запускати їх по цілях на території України. Так, 4 травня цього року повідомляли про те, що винищувач впустив ФАБ-500 над Бєлгородом. Місцевий губернатор розповів про вибух і завдані ним збитки – 30 пошкоджених будинків, 10 авто і 5 постраждалих – не називаючи причини. 

18 лютого з’являлася інформація про ФАБ-250, яку «загубили» неподалік від Бєлгорода, через це довелось евакуйовувати 150 осіб.

Розвідка наводить підрахунки ЗМІ, не називаючи конкретні видання, що лише за березень-квітень 2024 року над Бєлгородською областю таким чином «загубили» 20 боєприпасів. 

Раніше повідомлялося, російська військова розвідка значно наростила активність у ЄС та готує диверсії - Bloomberg

«Дані випадки вказують на триваючу неспроможність росії успішно застосовувати боєприпаси по визначених цілях. Такі помилки призводять до руйнівних і летальних наслідків для російського населення», – підсумовують в огляді. 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також

У Міноборони заявили про зміну підходу до війни після набуття чинності закону про мобілізацію

За словами речника, держава має розуміти, скільки чоловіків віком 18-60 років є здоровими, які у них військово-облікові спеціальності, хто з них має право на бронювання чи відстрочку