Уряд готує новий пакет допомоги «Зимова єПідтримка»
Рішення про виплату 6 500 грн Кабмін планує ухвалити на найближчому засіданні.
Уряд України розробляє новий пакет соціальної допомоги під назвою "Зимова єПідтримка", який буде спрямований на підтримку малозабезпечених громадян, зокрема на прифронтових територіях. Розмір виплати становитиме 6 500 гривень.
Про це повідомив міністр соціальної політики, сім'ї та єдності України Денис Улютін, відповідаючи на запитання журналістів, пише Укрінформ.
«Наразі ми працюємо над цим актом, маємо на ближчий Кабмін винести його. Пакет передбачає надання 6 500 гривень для сімей з-поміж малозабезпечених, зокрема на прифронтових територіях», - розповів міністр.
За словами Улютіна, необхідні кошти для реалізації цієї ініціативи вже передбачені в бюджеті. Одразу після ухвалення відповідного рішення Кабінетом міністрів розпочнеться процес імплементації програми.
Програма «Зимова єПідтримка» була вперше ініційована Президентом Володимиром Зеленським для надання соціальної підтримки громадянам у зимовий період. Перша хвиля програми була запроваджена з 1 грудня 2024 року і передбачала виплату 1 000 гривень кожному українцю. Тоді допомогою скористалися 14,4 мільйона громадян. Близько 60% цих коштів українці витратили на комунальні послуги, а також на придбання ліків вітчизняного виробництва, підтримку книговидання та донати на ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
Європа не дозволить Путіну залякати себе, - Мерц
Німеччина розробляє план дій для протидії гібридним загрозам
Зеленський призначив військового омбудсмана
Ольга Решетилова (Кобилинська) стала першим військовим омбудсманом України
Внаслідок атак запроваджено аварійні та погодинні графіки відключень
Як повідомляє НЕК «Укренерго», з 16:00 і до кінця доби в усіх регіонах України можливе запровадження графіків обмеження потужності для промислових споживачів.
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
Коментарі
подачка за подачкою а ціни у гору