Уряд планує цього тижня відкрити ще два пункти пропуску з ЄС
Цього тижня Уряд планує дозволити функціонування ще двох КПП на кордоні з ЄС — відкриють «Лужанку» (Угорщина) і «Малий Березний»(Словацька республіка). Про це повідомив відомий журналіст Віталій Глагола.
Обидва пункти на Закарпатті. Вони працюватимуть на пропуск автомобілів, а також буде можливість пішого перетину кордону.
«Наразі, у Кабміні готують відповідні розпорядженя, а рішення може бути прийняте на найближчому засідані Уряду. Інформацію неофіційно підтверджують прикордонники, а також мої джерела на Грушевського. Також паралельно дипломати ведуть переговори з угорською та словацькою стороною», — йдеться у повідомленні.
Наразі, список документів для перетину кордону угорська і словацька сторони не змінюють.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі