Уряд продовжив карантин до кінця літа
Кабінет міністрів України ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 серпня.
Як передає «УНІАН», відповідна постанова ухвалена на засіданні уряду. Рішення прийняли одностайно.
«Це нова постанова. Пропонується застосування її з 1 серпня по 31 серпня. Вона буде регламентувати встановлення карантину на території країни. Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень небезпеки поширення COVID-19», — сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов перед ухваленням рішення.
Нагадаємо, в Україні станом на ранок 22 липня лабораторно підтверджено 60 тис. 995 випадків COVID-19, минулої доби — 829 нових. Померли від коронавірусної хвороби 1 тис 534 особи, одужали — 33 тис 172. Кількість активних хворих становить 26 тис 289 осіб.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
- Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким
- У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
Коментарі