Уряд заборонив використання популярного енергозатратного пристрою
Заява Кабміну
Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження про зменшення споживання електроенергії для всіх органів державної влади. Про це повідомляє Кабмін.
Міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні держадміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.
Правоохоронним органам, судам та іншим держорганам радять вдатись до аналогічних кроків, а місцевим посадовцям – обмежити вуличне освітлення.
З таким ж закликом звернулись й до представників бізнесу.
Читайте також: Україна 17 днів благала США дати дозвіл бити по території росії
Виняток становлять лише лікарні та виробництва, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
Коментарі