Уряд заборонив використання популярного енергозатратного пристрою

Новини УКРАЇНА Війна

Заява Кабміну

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження про зменшення споживання електроенергії для всіх органів державної влади. Про це повідомляє Кабмін. 

Міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні держадміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території.

Правоохоронним органам, судам та іншим держорганам радять вдатись до аналогічних кроків, а місцевим посадовцям – обмежити вуличне освітлення.

З таким ж закликом звернулись й до представників бізнесу.

Читайте також: Україна 17 днів благала США дати дозвіл бити по території росії

Виняток становлять лише лікарні та виробництва, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  2. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  3. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  4. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні
  5. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
  4. На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
  5. У поліції Львівщини повідомили подробиці ДТП за участі двох вантажівок і кросовера (ФОТО)