Уряд запровадить нові обмеження на пересування людей
В Україні планують обмежити час на перебування людей на вулиці під час карантину.
Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Право на владу».
За його словами, Кабмін уже ухвалив відповідну постанову, яка посилює обмеження на час карантину в Україні, і найближчим часом її мають оприлюднити.
«Дійсно, я вважаю, за необхідне, для того, щоб в нас не було італійського або іспанського сценарію, нам потрібно посилити заходи карантину. Іншого шляху просто не існує. <...> Вони (обмежувальні заходи, — ред.) будуть полягати в тому, що буде обмежене пересування людей щодо часу перебування на вулиці. Будуть закриті всі спортивні майданчики, всі сквери. Будуть заборонені всі масові будь-які події», — зазначив міністр.
«Це буде стосуватись і перебування в засобах індивідуального захисту. Також це буде стосуватись того, що не можна буде пересуватись навіть удвох», — додав Степанов.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі