Усі сповіщення про тривогу на Львівщині будуть лише у «Telegram»-каналі
Керівництвом Львівської обласної військової адміністрації прийнято рішення обмежити такі повідомлення на підставі воєнного стану в країні
Вчора, 2 березня, багато інформаційних ресурсів дезінформували населення щодо початку та завершення повітряної тривоги. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.
Відтепер усі сповіщення будуть лише і виключно у телеграм-каналі «Оповіщення ЦЗ».
«Звертаємося до голів громад, блогерів, адміністраторів сторінок і спільнот у соціальних мережах — перестаньте самовільно писати про початок чи завершення повітряних тривог. Ваші необережні і необдумані дії наражають мирне населення Львова та області на смертельну небезпеку. Дозволено тільки поширювати інформацію із каналу Оповіщення ЦЗ, котрий належить Департаменту цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації», — йдеться у повідомленні.
Додаток «Тривога!», наразі, лише вдосконалюється і не завжди працює коректно.
Після сигналу тривоги вам необхідно увімкнути телеканал «Перший Західний», телеканал «Правда тут. Львів», телеканал «НТА», телеканал «UA:Львів», радіо «Перше», радіо «Львівська хвиля», радіо «Люкс», радіо «Вголос» або радіо «Незалежність» та діяти відповідно до інструкцій.
У будь-якому випадку сигнал «Повітряна тривога» означає, що треба виконати такі дії:
- Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
- Повідомте також сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
- Залишайтеся в укритті до наступного сигналу сирени, яка означає відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дана команда «Відбій повітряної тривоги!»
- Про це також повідомить лише «Telegram»-канал «Оповіщення цивільного захисту».
Долучайтеся t.me/dczloda
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі