Увага! Через ремонт мосту біля Львова міські автобуси №1А курсуватимуть з пересадкою пасажирів

Автобуси їхатимуть від Дублян до місця ремонтних робіт, далі пасажири мають пересадку

Фото: atp1.lviv.ua

Через ремонт мосту в Малехові відзавтра міські автобуси №1А курсуватимуть з «розривом руху».

Як повідомили у ЛМР, аби покращити транспортне сполучення для мешканців с. Малехів, на час ремонту мосту, відзавтра, 18 серпня, міський маршрут №1А курсуватиме з «розривом руху». Автобуси їхатимуть від Дублян до місця проведення ремонтних робіт, далі пасажири мають пересісти в інший автобус, що чекатиме на протилежній стороні. Так само маршрут працюватиме і в зворотному напрямі.

 «Оплачувати за один проїзд потрібно буде один раз в межах двох кінцевих зупинок “Львів, пл. Галицька – Дубляни”. На маршруті №1А діє безготівкова оплата проїзду, всі поїздки, в тому числі оплачені готівкою, фіксуються в АСОП. Контролери, що працюють на маршруті, перевірятимуть оплату. Пасажирам, які оплачують готівкою, слід зберігати паперовий квиток впродовж всієї поїздки – саме він дозволить безоплатно пересісти на інший автобус у Малехові та продовжити свою поїздку», – зазначили в управлінні транспорту ЛМР. 

На час робіт маршрут №60 і надалі курсуватиме через с. Великі Грибовичі.

Нагадаємо, через ремонт мосту на трасі Київ-Чоп у Малехові, міські автобуси №1А та №60 з 15 серпня курсують за зміненим маршрутом.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, закінчити ремонтні роботи планують наприкінці цієї осені.varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко