Увага! На Львівщині поліція встановлює особу загиблого в ДТП
Усіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе встановити обставини ДТП та особу загиблого, прохання повідомити на оперативну лінію «102»
На Львівщині 23 лютого відбулася дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. Поліцейські встановлюють особу загиблого пішохода у Львівському районі. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода відбулася на автодорозі «Львів-Шегині» у селі Бартатів Львівського району ввечері 23 лютого, близько 20.30
«Водій автомобіля «Opel Zafira», 58-річний житель одного з сіл Стрийського району, здійснив наїзд на чоловіка віком близько 40 років. Пішохід від отриманих травм помер на місці події, його особа встановлюєтьс», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Усіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе встановити обставини ДТП та особу загиблого, прохання повідомити на оперативну лінію «102» або у найближчий підрозділ поліції.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Як повідомлялося раніше, у страшній ДТП загинули троє молодих студентів
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Відтепер до українців можуть прийти додому та запитати про гроші - Держстат
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
- У Львові стався напад на інспектора з паркування (ВІДЕО)
- МВФ вимагає від України до кінця березня підняти податки
Найчитаніше
- На війні загинув син генерала СБУ
- У Львові шахед атакував СБУ
- Громадяни України мають сплачувати податки за подарунок або спадщину від нерезидента
- На виїзді зі Львова у напрямку Винників з 19 березня запровадять реверсний рух
- Відтепер до українців можуть прийти додому та запитати про гроші - Держстат
Коментарі