Увага! На Львівщині зафіксували сказ у тварин
Жителів попереджають про звуки пострілів
![](/uploads/media/93/a0/93a07be37b2ea076f9e431cd8e43e1fa_orig.jpg)
На Стрийщині у Львівській області зафіксовані випадки сказу у тварин. Це зумовлено особливо великим ростом популяції лисиці рудої. Про це повідомила 27 березня Стрийська міська рада
Чисельність лисиць зросла протягом минулого року.
«Згідно з наказом Львівської ОВА з 25 березня по 24 квітня в нашому регіоні (по середах, суботах та неділях) будуть проводити біотехнічні заходи по регулюванню чисельності хижаків в мисливських угіддях. Мешканці прилеглих населених пунктів можуть чути постріли», - йдеться у повідомленні.
За словами головної спеціалістки Держпродспоживслужби у Львівській області Юлії Сторчак, цьогоріч сказ виявили уже у:
- 9–ти лисиць
- 8-и собак
- 1 кота
Це майже половина кількості від минулорічної статистики.
Читайте також: ще в одному селі на Львівщині запровадили карантин через сказ
«Через воєнний стан заборонено розкидати з літальних апаратів ліки від сказу так, як це робили раніше, тому єдиним способом побороти хворобу - це вакцинація домашніх тварин», - додали у повідомленні.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!