Увага! На в’їздах до Львова облаштовують спеціальні смуги руху транспорту
Біля блокпостів облаштовують смуги для руху спеціального та громадського транспорту
На в’їздах до Львова біля блокпостів облаштовують виокремлені смуги для руху громадського транспорту і спецтехніки, яка забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України, повідомляє ЛМР.
Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, для того, щоб на блокпостах зробити пріоритетним рух громадського транспорту та спецтранспорту, на в’їздах у місто встановлюють відповідні інформаційні стенди, розроблені у співпраці з поліцією.
«Спостерігаємо великі корки на в’їздах у місто до блокпостів. Водії приватних авто не хочуть пропускати громадський та спецтранспорт, тому мусимо надати пріоритет руху автобусів та спецтехніки», — зазначив Олег Забарило.
Виокремлені смуги уже діють на в’їздах у місто на вулицях Стрийській, Городоцькій та Кульпарківській.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі