Увага! Один з пунктів пропуску відкриють для проїзду вантажівок: деталі

Про це інформують прикордонники

Від завтра один пунктів пропуску «Угринів-Долгобичув» відкриють для проїзду порожніх вантажівок. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби

«З 01:00 4 грудня 2023 року з України до Польщі почнуть пропускати порожні великовагові транспортні засоби загальною дозволеною масою понад 7,5 тонн (крім порожніх неочищених цистерн)», - йдеться у дописі.

Відкриття пункту«Угринів» є першим пунктом з переліку заходів, які реалізовуються для розблокування кордону, зменшення черг та збільшення пропускної спроможності українсько-польського кордону.

Раніше повідомлялося, що Міністерство відновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі домовилися про перелік умов, які необхідні для розблокування кордону.
 у перемовинах взяли участь заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, держсекретар Міністерства інфраструктури Польщі Рафал Вебер та урядова уповноважена з питань польсько-українського співробітництва в галузі розвитку Ядвіга Емілевич, представники Міністерства фінансів та Міністерства внутрішніх справ Польщі.

Читайте також: Україна та Польща домовилися про умови розблокування кордону для руху вантажівок

Сторони погодили відкриття пункту пропуску «Угринів – Долгобичув» для проїзду порожніх вантажівок для збільшення пропускної спроможності кордону та зменшення навантаження на інші пункти пропуску.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена