Увага! Оголошено в міжнародний розшук нардепа Ярослава Дубневича

Його шукають

Нардепа Ярослава Дубневича Київський Апеляційний суд оголосив у міжнародний розшук у справі про розкрадання коштів «Укрзалізниці» на понад 93 млн грн. Пор це інформує Центр протидії корупції

Раніше Дубневича у розшук оголосило НАБУ, але в іншій справі - про розкрадання газу.

Тоді нардеп вийшов на зв'язок і повідомив, що перебуває в лікарні, але не вказав, в якій саме

Сьогодні народний обранець знову не з’явився в суді.

За словами його адвоката, нардеп перебуває за кордоном на лікуванні.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук нардепа Дубневича у межах справи про заволодіння газом вартістю 2,1 млрд грн Новояворівською та Новороздільською ТЕЦами.

Нагадаємо, НАБУ і САП заочно повідомили про підозру нардепу Ярославу Дубневичу. За версією слідства, впродовж 2013-2017 років нардеп Дубневич організував заволодіння природним газом підконтрольними йому службовими особами Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ (Львівська обл.) на загальну суму понад 2,1 млрд грн.

Під його контролем підприємства-власники цих ТЕЦ уклали низку угод про закупівлю в НАК «Нафтогаз України» природного газу для виробництва теплової енергії населенню. З метою здешевлення тепла для цієї категорії споживачів НАК постачав комерційним ТЕЦ газ за пільговими цінами, суттєво нижчими від ринкових.

Однак, як встановили детективи НАБУ, «пільговий» газ Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ одержали незаконно, не плануючи використовувати його для виробництва тепла для населення. Натомість, як з'ясувало слідство, цей газ вони використали у власній господарській діяльності для виробництва електроенергії, яку надалі реалізували ДП «Енергоринок» за ринковою ціною.

 

varta1.com.ua: Новини