Увага! Поліція розшукує водія мотоцикла, який у Львові скоїв наїзд на жінку та втік з місця ДТП (ФОТО)
Мотоцикліст скоїв наїзд на львів’янку на вулиці Стрийській
22 липня, близько 22.15, на вулиці Стрийській, 202 у Львові, невідомий водій невстановленого мотоцикла здійснив наїзд на пішохода, 57-річну львів’янку, та поїхав з місця події.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановлюють особу водія, який скоїв ДТП, та місце знаходження мотоцикла.
Читайте також: на трасі «Стрий-Ізварине» сталася смертельна ДТП.
Усіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе встановити обставини ДТП, прохання повідомити на оперативну лінію 102 або у найближчий підрозділ поліції.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У трьох західних областях правоохоронці затримали посадовців ТЦК та членів ВЛК (ФОТО)
- Двох молодих воїнів-львів’ян проведуть завтра в останню земну дорогу у Львові
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
Коментарі