Увага! Тимчасово будуть недоступні сервіси поповнення «ЛеоКарт»
19 березня
Сьогодні, 19 березня, із 19:00 генеральний підрядник, чеська компанія «Мікроелектроніка», проводитиме планові оновлення програмного забезпечення системи е-квитка. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
У зв’язку з цим, з 19:00 год. сервіси поповнення транспортних ЛеоКарт тимчасово будуть недоступні. Попередньо, роботи триватимуть близько 5 годин – орієнтовно до 00:00 20 березня.
«Просимо власників ЛеоКарт врахувати цю інформацію та потурбуватися про поповнення балансу своїх транспортних карток завчасно. Зауважимо, ці роботи не впливатимуть на реєстрації поїздок, валідувати проїзд у громадському транспорті можна буде у звичному режимі. Якщо ж коштів на ЛеоКарт буде все-таки недостатньо, то, нагадуємо, безготівково оплатити проїзд можна банківською карткою чи пристроєм із підтримкою Apple Pay\Google Pay», - уточнили у ЛКП «Львівавтодор».
Станом на сьогодні у Львові придбано понад 100 тис. загальних транспортних карток ЛеоКарт.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі