Увага! У Львові триває ліквідація прориву на водогоні, відновити подачу води обіцяють до вечора

Працюють водовозки

Фото: ЛМР

У Львові за ніч працівники КП «Львіввводоканал» проклали 150 м трубопроводу у мікрорайоні Рясне, аби відновити водопостачання до помешкань містян у частині Шевченківського та Залізничного районів. Зараз готують переврізки, аби приєднатися до мережі. Водночас, на шести локаціях продовжують працювати водовозки.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, фахівці працювали усю ніч. Тут вже проклали 150 метрів трубопроводу: це 25 стиків, один такий стик роблять півгодини – такий технологічний процес. Стару трубу, на якій стався прорив, заглушили, і зараз готують переврізки, щоб приєднати. До обіду цей процес завершать, тому з вечора мешканці, які були без води через цю аварію,  матимуть водопостачання.

Водночас на шести локаціях продовжують працювати водовозки. Вчора, на прохання мешканців, одна водовозка тимчасово змінила локацію.

Читайте також: понад 100 львівських вулиць залишилися до ранку без води.

Сьогодні водовозки діятимуть за тими ж адресами: перехрестя вул. Широка-Сірка (Левандівка), вул. Шевченка, 358А (Рясне 1, біля магазину «ВАМ»), вул. Шевченка, 100 (смт Рудно), вул. О. Степанівни, 34 (район Привокзальної), вул. Золота, 21-26, вул. Центральна (кінцева зупинка автобуса №131, с. Рясне-Руське).varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також