Увага! Українцям надсилають шкідливі файли від імені СБУ

Громадян попередили про фішингову розсилку

ФОТО: ілюстративне

Служба безпеки України фіксує фішингові розсилки електронних листів нібито від імені СБУ. Про це повідомляє пресслужба СБУ у Львівській області.

"Розсилка спрямована переважно на органи державної влади. На перший погляд ці листи здаються правдоподібними, однак насправді вони не мають жодного відношення до СБУ.

Ці листи містять шкідливі файли і додатки, які при запуску завантажують на комп’ютер користувача шкідливе програмне забезпечення, щоб збирати конфіденційні дані.
У разі отримання таких електронних листів не переходьте за посиланнями та не завантажуйте файли та програми. Якщо таке сталося – перевстановіть операційну систему вашого комп'ютера та повідомте про цей інцидент СБУ за телефоном: 0 800 501 482 та на електронну пошту: callcenter@ssu.gov.ua.", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці наголошують, що подібні фейкові розсилки можуть використовуватися російськими спецслужбами для шпигунства та збору інформації.

Читайте також: СБУ заблокувала Viber-канал, який допомагав чоловікам зі Львівщини уникати мобілізації

Департамент кібербезпеки СБУ застерігає: не відкривайте файли від невідомих абонентів на електронній пошті, в месенджерах чи в смс.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також