Увага! В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Існує загроза ракетних ударів
Сьогодні, 16 березня по всій території України спрацювали системи оповіщення населення. Існує загроза ракетного удару.
Про це повідомляє карта тривог.
Нагадуємо, не відправляйте фото-відео прильотів, роботу сил ППО, розміщення та переміщення військ, жодним «Telegram»-каналам!
Навіть тим, що ведуть проукраїнську діяльність і ви давно за ними стежите! Ці сторінки можуть бути створені спецслужбами рф задовго до початку повномасштабної війни, і нести на меті збір потрібної для себе інформації, котру ви не задумуючись передаєте ворогу.
Навіть, якщо канал не викладає такі матеріали на загал, достатнім є той факт, що ця інформація потрапляє до рашистів через приватні чат-боти та повідомлення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі