УВАГА: ЗСУ терміново потрібні фури, що можуть курсувати зі Львова
Заправку фур паливом Збройні Сили забезпечать
У Збройних силах України терміново звернулися до населення: шукають фури, які можуть курсувати зі Львова через кордон для перевезення технічної допомоги партнерів.
Про це у «Facebook» заявила заступник голови правління Центру оборонних стратегій Аліна Фролова.
«ЗСУ терміново потрібна допомога: 120 фур, що можуть зі Львова курсувати через кордон задля перевезення технічної допомоги партнерів», — йдеться у зверненні.
Аліна Фролова додала, що заправку фур паливом Збройні Сили забезпечать.
Вона просить писати телефони та дані щодо фур їй в особисті повідомлення.
Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін ухвалив рішення про проведення спеціальної військової операції із «захисту Донбасу».
Сьогодні проходять обстріли українських міст. У центр Умані влучив снаряд — оголошена евакуація населення
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі