Увага! Подати заяву про відстрочку можна буде лише в тих ЦНАПах, які працюють у суботу, - Мінцифри

Обов’язково перевірте графік роботи свого ЦНАПу, перш ніж вирушати на прийом

Нова система оформлення відстрочок від мобілізації запрацює за кілька днів. Але в деяких регіонах громадян ТЦК уже зараз направляють у ЦНАПи.

Заступниця Міністра цифрової трансформації Валерія Коваль відповіла на ключові питання в етері телемарафону, як насправді працюватиме новий механізм.

Що змінюється?

Уряд ухвалив зміни до постанови №560, які докорінно змінюють систему оформлення відстрочок. Головна мета — спростити процес, підвищити прозорість і мінімізувати корупційні ризики.

Зараз працюємо над технічним впровадженням послуги та навчанням представників ЦНАПів. Це дозволить працівникам центрів якісно надавати консультації та приймати заяви відповідно до оновленої процедури.

Читайте також: З 1 листопада змінюються правила оформлення відстрочок від мобілізації

Важливо! 1 листопада подати заяву про відстрочку можна буде лише в тих ЦНАПах, які працюють у суботу. Тому обов’язково перевірте графік роботи свого ЦНАПу, перш ніж вирушати на прийом, наголошується у повідомленні Мінцифри.

Детальніше — у повному відео з Валерією Коваль:


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Р
Роберт

В нас на районі біля цнапу періодично чергує бус з тцк. Хлопчину прийняли позавчора як виходив звідти. Не знаю чому він туди пішов, але сам факт що 30 метрів від цнапу його вже чекали..

Р
Роман

Де ж ви були за місяць чи два до закінчення терміну відстрочки?!!!!

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський