Увага! У Львові розшукують очевидців ДТП за участі електросамоката
Якщо ви були очевидцем цієї ДТП або володієте інформацією, що допоможе встановити особу водія самоката, просимо зголоситися на оперативну лінію 102
Вчора, 19 грудня близько 12:50 на вулиці Бойчука у Львові, невідомий чоловік, керуючи електросамокатом, скоїв наїзд на пішохода – 56-річну львів’янку, яка йшла тротуаром та втік з місця події. Про це інформує поліція Львівщини.
Внаслідок наїзду жінка отримала перелом променевої кістки, розтягнення зв'язок та забої і була доставлена до лікарні.
Слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Якщо ви були очевидцем цієї ДТП або володієте інформацією, що допоможе встановити особу водія самоката, просимо зголоситися на оперативну лінію 102.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі