Увага! Укргідрометцентр попреджає про стихійні та небезпечні метеорологічні явища по Україні
Погодні умови ускладнять роботу енергетичних, будівельних та комунальних підприємств
Вночі 6 квітня у західних, Житомирській та Вінницькій областях, вночі 7 квітня в Україні, крім сходу та південного сходу, заморозки в повітрі 0-5° - ІІ рівень небезпечності. Про це інформує Український гідрометеорологічний центр.
6 квітня у західних, Житомирській та Вінницькій областях на дорогах ожеледиця; вдень у західних, східних та південно-східних областях пориви вітру 15-20 м/с - І рівень небезпечності.
Погодні умови ускладнять роботу енергетичних, будівельних та комунальних підприємств, призведуть до порушення руху транспорту на дорогах; заморозки пошкодять ранньоквiтучі плодові дерева та рослини.
varta1.com.ua: Новини
З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
На АЗС в Україні з’явиться нове паливо з біоетанолом
На територію ліцею на Рівненщині невідомий кинув гранату (ФОТО)
Поліцейські вкотре закликають громадян, що у разі виявлення підозрілих предметів чітко виконуйте інструкції: не наближайтеся, не торкайтеся, забезпечте недопущення сторонніх осіб та негайно повідомляйте спеціальні служби за номерами телефонів 101 або 102
Посадовець помер у лікарні після вибуху автомобіля у Дніпрі: поліція розглядає три версії події
Для розслідування злочину створена спільна зі всіма правоохоронними структурами слідча комісія, яка розглядає три основні версії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі