Увага водіям! Фіксується висока активність російських дронів уздовж траси М-14: можливе перекриття руху
На трасі М-14 Херсон–Миколаїв можливі обмеження руху транспорту
З учорашнього вечора спостерігаємо високу активність російських дронів уздовж траси М-14 Херсон-Миколаїв, повідомляє 26 серпня очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Читайте також: росія хоче зірвати підготовку України до зими
Він зазначає, що «ворог цілеспрямовано атакує цивільний транспорт. Тому наполегливо закликаю: без нагальної потреби не пересувайтеся цим маршрутом. На трасі М-14 Херсон–Миколаїв можливі обмеження руху. У разі фіксації ворожих дронів автошлях перекриватимуть тимчасово. Прошу врахувати це під час планування поїздок і за можливості обирати інший маршрут. Разом із військовими робимо все можливе, щоб стабілізувати ситуацію».
varta1.com.ua: Новини
Кіт 4,5 року жив у колонії: військовий повернувся з полону разом із чотирилапим улюбленцем
Мишко понад 4,5 року прожив у колонії №32 в окупованій Макіївці разом із військовополоненими
На Волині незаконно вирубали понад 2,5 тис. дерев на майже 19 млн грн
Після вирубки лісу, справу з відповідними матеріалами скеровано до поліції
На Одещині засудили чергового коригувальника, який для конспірації видавав себе за жінку
Зібрану інформацію він надсилав куратору у месенджері у вигляді медіафайлів із геолокацією та власними коментарями
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі