Увага! Жителі Дублян через аварійну ситуацію залишилися без водопостачання
У Дублянах виявили витоки води, відтак в місті були змушені тимчасово призупинити водопостачання
В місті Дубляни виявили два витоки води. Бригади ЛМКП «Львівводоканал» вже працюють на місці, однак до повної ліквідації аварії були змушені тимчасово відключити водопостачання. У місті працюють два водовози.
Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Іван Матківський, у Дублянах виявили витоки води, відтак в місті були змушені тимчасово призупинити водопостачання. Вночі аварійні бригади «Львівводоканалу» знайшли один витік і зараз дві бригади фахівців займаються його ліквідацією. Однак в процесі роботи з’ясувалось, що є ще один, прихований, витік, тож ще дві бригади зараз займаються його пошуком.
«Комунальне підприємство “Львівводоканал” взяло на баланс мережі Дублян у вересні цього року (до вересня водопостачання мешканцям м. Дубляни здійснював Львівський національний університет природокористування). Вони перебувають в дуже незадовільному стані, тому ми поступово замінюємо старі прогнилі труби на сучасні - поліетиленові. За останній місяць замінили близько 200 метрів водопроводу», – пояснив Іван Матківський.
Фахівці Львівводоканалу роблять все можливе, щоб якнайскоріше відновити водопостачання в Дублянах. Зараз на місці для потреб мешканців є два водовози.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі