Уже офіційно: новим очільником Львівської митниці став Шахрай
Сьогодні львівській митниці офіційно представили нового керівника. Ним став Шахрай Олег, який раніше був очільником Харківської митниці. Про це пише «Tvoemisto.tv», з посиланням на коментар прес-служби митниці.
Олег Шахрай є радником митної служби І-го рангу з 25-рінчим стажем. У грудні 2021 року його призначили в. о. керівника Харківської митниці.
В Антикорупційному моніторингу Львівщини зауважують, що, відповідно до декларації за 2020 рік, Олег Шахрай одружений та має двох дітей. У його власності — дві земельні ділянки у Плесецькому, на Київщині.
Дружина пана Олега працює в СБУ у Києві, їй належить квартира у столиці та дві земельні ділянки у Вишгороді та Плесецькому, на Київщині, дачний будинок у Вишгороді, також автомобіль «Toyota Land Cruiser Prado 150».
Додамо, що із початком повномасштабного вторгнення та окупації лише на одному митному пості під керівництвом Олега Шахрая 42 митники перейшли на бік росії.
Нагадаємо, на Львівщині затримали волонтера, який заробляв на автомобілях для ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі