В Акадамії сухопутних військ вшанували пам'ять Героя України Тараса Матвіїва
Сьогодні, 10 липня, у Національній академії сухопутних військ вшанували світлу пам’ять офіцера Тараса Матвіїва. Про це повідомив генерал-лейтенант, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.
У 2019 році Тарас Матвіїв завершив навчання на Курсах лідерства нашого навчального закладу за спеціалізацією «Управління діями підрозділів механізованих військ». Після цього офіцер проходив службу на посаді командира взводу у 24 ОМБр імені короля Данила, боронив Батьківщину від зазіхань російських окупантів.
10 липня 2020 року кремлівські загарбники здійснили мінометний обстріл позицій Збройних Сил України поблизу села Троїцьке, Попаснянського району, на Луганщині. Одна з мін влучила в бліндаж, де перебували двоє українських захисників. Тарас Матвіїв витягнув двох своїх побратимів та евакуював їх до безпечного місця. У цей момент ще одна ворожа міна впала та розірвалась на позиції українських воїнів, ЇЇ осколки смертельно поранили Тараса.
Указом Президента України № 271/2020 від 13.08.2020 р. за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові лейтенанту Тарасові Матвіїву присвоєно Звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).
[gallery link=«file» ids=«292165,292164,292163,292162,292161,292160,292159,292158,292157,292156,292155»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі